درباره ما

آوند پک، نامی آشنا دربازار ایران در زمینه ظروف یکبار مصرف و اقلام مصرفی میباشد.  موفیقتهای این گروه در تامین انواع ظروف یکبار مصرف در بهترین سطح ممکن، مدیون فعالیتهای حرفه ای و مشتاقانه مهندسین و پرسنل این گروه در تمام زنجیره تامین بسته بندی های یکبارمصرف میباشد ، از جمله نظارت بر کیفیت و بهداشتی بودن مواد اولیه برای تولید محصولات یکبارمصرف در کارخانه تولید ظروف یکبارمصرف ، از قبیل بهترین نوع فویل آلومینیوم جهت تولید ظرف آلومینیومی یکبارمصرف ، مناسبترین کاغذ برای تولید لیوان کاغذی یکبارمصرف و همچنین بهترین نوع کاغذ پلی اتیلن برای تولید ظروف کاغذی و مواد پلاستیکی با گرید بالا برای تولید ظروف یکبارمصرف پلاستیکی .

همچنین پرسنل بازرگانی شرکت نیز، تمام متدهای لازم را جهت ارائه بهترین قیمت ظروف یکبارمصرف و اقلام یکبارمصرف مورد نیاز مشتریان عزیز به کار میگیرد تا بتواند شرایط را جهت بالا بردن رضایت آنها ایجاد نماید.
خداوند را سپاس میگوییم که تلاش این گروه در تامین این محصولات ، با کیفیت مناسب، قیمت مناسب ، تنوع بسیار و حمل و ارسال مناسب ، باعث ایجاد اطمینان در مشتریان عزیزمان شده است و افتخار ارائه خدمات را به ایشان، نصیب “آوندپک” نموده است .